Royalunibreweesti

Heineken® on progressiivne ja innovaatiline rahvusvahelise õlleturu liider. See on kasvanud 19. sajandist pärinevast Amsterdamis pruulitud kohalikust õllest globaalseks ikooniks. Enam kui 170 riigis müüdav Heineken® on maailma kõige rahvusvahelisem esmaklassiline õllebränd. Tänapäeval on see Euroopa suurim ja maailma suuruselt teine õlletootja, mis tegutseb rohkem kui 70 riigis.

Heineken Original Lisainfo

Heineken 0.0 on kaks korda pruulitud ja Heinekeni ainulaadse looduslikest koostisainetest valmistatud A-pärmiga kääritatud õlu. Ettevaatlik alkoholi eemaldamine ja segamine annavad joogile puuviljase maitse ja õrna linnasenoodi.

Lisainfo

Kui ilmad muutuvad palavamaks, on käes õige aeg õlle Heineken Extra Cold joomiseks. Telli jahutatud vaadist mahedat õlut. Extra Cold jahutatakse nullini – nii jääb selle värskendav toime püsima viimase sõõmuni ja iga lonks on nii värske, nagu oleksid tellinud uue klaasitäie. See ebatavaline õlu sobib hästi eriliste sündmuste tähistamiseks ja nautimiseks siis, kui soovid juua omanäolist värskendavat jooki.